فوم سرد مبلمان

فوم سرد مبلمان

با پیشرفت و تکامل زندگی بشر نیازهای متعددی به نیازهای روزمره آنها اضافه شد ،  دیگر دوران پشتی و فرش خرسک گذشته و جای خود به مبلمان های شیک و مجلسی داده اند ، یک آپارتمان را در نظر بگیرید وقتی وارد محیط آن میشوید با چه چه چیزی روبرو میشوید سرویس مبلمان شیک و زیبا یا ناهار خوری مجلل ، خوب شاید برامون سوال پیش بیاد اجزا تشکیل دهنده این وسیله ها از چیست ؟

مطمعنن اجزا مختلفی این وسایل رو تشکیل میدهند ، چوب و فلز و پارچه مهمترین قطعات این وسیله هاست ، حالا برای نشیمنگاه و یا تکیه گاه چه چیزی در نظر گرفته اند ؟؟ وسیله ایی که باید جنس نرم و قابل انعطافی داشته باشد تا با طولانی نشستن بدن خسته نشود ، درست حدس زدید برای اینکار از فوم ها و اسفنج های مختلف اسفاده میشود تا شخص با نشستن های طولانی دچار کمردرد و مشکلات دیگر نشود .

چگونگی تشکیل فوم مبلمان

فوم ها و اسفنج ها  در ابتدا فراورده های نفتی هستند که  در کارگاه ها و کارخانجات با واکنشهای مختلف  و  در قالب های مختلف تبدیل به فوم و اسفنج میشوند .

مصارف فوم سرد و اسفنج 

فوم ها و اسفنج ها مصارف بسیار زیادی دارند ، به پیرامون زندگیمان بنگریم میتوانیم بسیاری از مصارف فوم ها و اسفنج ها را شاهد باشیم ، در صنایع خودرو سازی ، صنایع تولید مبلمان و صندلی ها ، جعبه هدایا ، عایق های حرارتی و ….

پس فوم ها و اسفنج ها میتوانند نقش بسیار مهمی را در زندگی بشر ایفا کنند

فوم سرد
فوم دو رو عدسی
فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟