خرید فوم سرد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. وبلاگ
  4. chevron_right
  5. خرید فوم سرد

خرید فوم سرد

صنعت مبلمان درکشور ایران از ۵۰ سال قبل پیشرفت های زیادی داشته و در تولید چوب و ساخت انواع مبلمان حرکت رو به رشدی شروع شده چرا که امروزه استفاده از مبل تنها مختص به ثروتمندان نیست و مبلمان به عنوان کالای اساسی در اکثر خانه ها استفاده میشود .

شرکت بسپارفوم غرب وارد کننده مواد اولیه فوم و اسفنج و یکی از بزرگترین تولید کنندگان فوم سرد ، اسفنج و ابر در کشور عزیزمان میباشد ، که با به روز کردن تجهیزات توانسته است تنوع محصولات با کیفیت بالا با استانداردهای بین امللی تولید کند تا سهم وسیعی از این بازار را از آن خود کند .

شرکت بسپارفوم با داشتن بهترین تجهیزات بر اساس بهترین برندهای حال حاضر دنیا توانسته محصولاتی با کیفیت بالا تولید و در اختیار همکاران گرامی قرار دهد .

برخی از محصولات شرکت بسپارفوم غرب

فوم سرد مبلمان منزل و اداری تولید در شهرک صنعتی واقع در مامونیه

فوم سرد خودرویی تولید در شهرک زوارئه ایی

تولید کالای خواب و تشک خواب توید در شهرک صنعتی واقع در مامونیه

 

بخش تولید فوم سرد

شرکت بسپار فوم غرب (سهامی خاص) یکی از بزرگترین و بهترین شرکتهای فعال در زمینه تولید فوم سرد می باشد که در صنعت تولید مبلمان منزل و اداری، صندلی انواع خودور، تشک خواب و سایر مصارف صنعتی به کار می رود.

این شرکت از بدو شروع فعالیت خود در سال 1379 در شهرک صنعتی زواره ای واقع در شهرستان رباط کریم موفق گردیده تا سهم هر اندازه کوچک ، خود را در ایجاد اشتغال و تولید ملی ایفا نماید و با تاسیس دومین کارخانه خود واقع در شهرک صنعتی مامونیه با استفاده از بهترین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته در راستای تولید محصولات با کیفیت برتر، پیشرو صنعت تولید فوم سرد در ایران باشد. با توجه به استقبال چشمگیر تولید کنندگان از محصولات با کیفیت شرکت ، طرح توسعه تولید فوم سرد و افزایش تولید از اولویتهای شرکت در سال  1399 میباشد.

بخش تولید اسفنج و ابر

شرکت بسپار فوم غرب در راستای تکمیل زنجیره تامین نیازواحدهای تولیدی مبلمان در سال 1395 در شهرک مامونیه، یک واحد تولید اسفنج خریداری نمود و با بازسازی خطوط تولید و کاربرد تجهیزات مدرن اروپایی و افزایش سطح زیر بنا، گامهای مهمی در ورود به عرصه عرضه کنندگان مطرح اسفنج برداشته و با تولیدات کیفی در اوزان و دانسیته های مختلف سهم به سزایی در بازار اسفنج کشور کسب نموده است.

بخش تولید تشک طبی SELEN

در راستای تامین بخشی از نیازهای بازار در رابطه با کالای خواب و با ملاحظه اصول فنی و در راستای سلامت جسمانی مصرف کنندگان عزیز، شرکت بسپار فوم غرب درسال 1396 نسبت به طراحی و ثبت برند سلن ) SELEN ) و انجام مطالعات اولیه در خصوص تولید تشک خواب اقدامات لازم را معمول نموده و در سال 1397 اقدام به  تولید آزمایشی و در سال 1398 با مشارکت یک واحد تولیدی معتبر اقدام به تولید انبوه تشکهای طبی با استفاده ازکاربرد فوم سرد در مرکز تشک ،در سایزها و گریدهای مختلف نموده است .ضمنا با توجه به کیفیت بالا و کاربرد مواد اولیه مناسب در تولید تشک و استقبال مصرف کنندگان، ایجاد یک واحد تولیدی تشک و کالای خواب در شهرک صنعتی مامونیه از اهداف شرکت در سال 1399 میباشد.

بخش تحقیق و توسعه

شرکت بسپار فوم غرب با تکیه بر دانش فنی روز و تجربه گرانقدر 15 ساله و با تجهیز آزمایشگاه مدرن توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و استاندارهای روز دنیا تولید  نموده و همواره با بکار گیری تیم کارشناسی مجرب به تعهدات خود در خصوص رضایتمندی مشتریان پایبند بوده است.واحد تحقیق و توسعه حول سه محور فعالیت مینماید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟